Žamberk - Litomyšl / České Heřmanice 1:5

(POLOČAS 1:1)

Góly: 3' Dostál - 38' 55' Špinka, 11' Čermák, 49' Holec, 69' Husák

Sestava:                                                                                                            Adam Tměj - Vojtěch Holec, Samuel Čermák, Mikuláš Boštík, Jan Rožek, Vojtěch Špinka, Kryštof Kopecký, Kryštof Dlouhý, Daniel Husák, Matyáš Kotyza, Jiří Rynda, Vojtěch Lochman, Matěj Dvořák, Daniel Šrut, Tobiáš Řehák

Trenér David Kulhavý:
Do začátku utkání jsme nenastoupili tak, jak jsme chtěli, a brzy jsme prohrávali. Ale chvíli nato vypálil Sam Čermák z poloviny soupeřovy půlky a bylo vyrovnáno. Ke konci poločasu měl soupeř převahu a díky našemu gólmanovi Adamovi Tmějovi byl stále výsledek 1:1. Do druhé půle kluci vstoupili suprově a díky bojovnosti Vojty Špinky jsme vedli, a tak to bylo i nadále do konce zápasu, přičemž jsme nakonec i vyhráli vysoko 5:1.

Tímto bych chtěl pochválit všechny kluky i ty, kteří hráli předtím za starší, že nic nevypustili a bojovali.