Turnaj OFS Svitavy v Sebranicích

30.05.2024

Ve čtvrtek 30. 5. se v Sebranicích uskutečnil třetí a poslední z řady turnajů předpřípravkových kategorií hraných systémem 3 na 3 na čtyři branky, které jsou pořádány pod hlavičkou OFS Svitavy. 

Turnaje se zúčastnilo 12 týmů, z toho byly dva týmy školičky z našeho klubu namixované z hráčů ročníků 2017 - 2019.                                                              Za oranžový a modrý tým nastoupili David Andrle, Ondřej Brůna, Jan Friedl, Matěj Hašek, Hynek Pavlas, Jáchym Kalina, Dominik Klapal, Jakub Vávra, Jan Vomočil a Pavel Wetter. 

Počasí jsme měli předem objednané a tak se bez jediné kapky deště mohlo odehrát všech pět utkání s celkovým součtem 70 minut hracího času. Každý hráč tak na hřišti strávil víc jak 35 minut a to už je pro všechny kluky a holky pořádná porce fotbalové zábavy. 

Jak už bývá zvykem na turnajích pořádaných OFS Svitavy, na konci turnaje pak každý hráč obdržel blyštivé medaile a sladkou odměnu. 

Děkujeme všem zúčastněným hráčům Jiskry Litomyšl za předvedené výkony, trenérům za vedení týmů, Grassroots trenérovi OFS Svitavy Jirkovi Mokrejšovi za uspořádání a skvělou organizaci všech tří turnajů pro nejmenší fotbalisty. Díky pak patří i fandícím rodičům za hlasitou podporu obou našich týmů.