(POLOČAS 1:1)

GÓLY: 19' Vavřík, 64' Dvořák - 18' Bálský

SESTAVA:                                                                                                      Stanislav Kiktenko - Jan Holec, Matyáš Grus, Lukáš Vomáčka, Viktor Huška - Martin Klusoň, David Šmíd (73' Jáchym Faltys), Sebastian Šalda, Václav Tmej - Šimon Čermák, Pavel Bálský

TRENÉR FRANTIŠEK JANDÁČEK:
Zápas jsme sehráli na hřišti číslo 2, které je sice menší, ale ve výborném stavu. Utkání ovlivňoval silnější vítr, nicméně domácí tým začal lépe a první šanci ukryl do svých rukavic Kiktenko a to běžela 10. min zápasu. My jsme hráli v prvním poločase po větru, v 18. minutě z přímého kopu nasměřoval míč na přední tyč Šmíd a hlavou otevřel skóre zápasu Bálský, 0:1. Bohužel náš krajní obránce se o minutu později nechal trestuhodně obejít domácím útočníkem, následoval centr pod sebe a bylo to v 19. min 1:1. Do konce poločasu jsme byli na míči víc my než domácí, ale skóre zůstalo nezměněno.Druhou půli hráli domácí po větru, ale hra byla vyrovnaná, navíc náš Šmíd v 60. min minul svým zakončením na zadní tyči domácí branku, na jeho omluvu si myslím, že mu zakončení ovlivnil vítr. V 63. minutě domácí útočník odcentroval míč po zemi přes celé naše pokutové území, kde byl v pravý čas hráč domácích a bylo to 2:1. Snažili jsme se do konce zápasu s nepříznivým výsledkem něco udělat, ale bohužel nám nebylo přáno. Hru jsme otevřeli a domácí hráči zahodili minimálně dvě vyložené šance na změnu skóre.Zápas to byl vyrovnaný, dokonce si myslím, že jsme na šance vyhráli, ale fotbal je o brankách a ty domácí dali dvě. Týmový výkon nebyl špatný a to jsem hráčům po zápase i tlumočil.