(POLOČAS 0:1)

GÓLY: 51' 77' Němec, 72' Kvapil, 82' Doležal - 17' Čermák Š.

SESTAVA:                                                                                                        Stanislav Kiktenko - Jan Holec, Matyáš Grus, Sebastian Šalda, Viktor Huška - Kryštof Macek (79' Daniel Čermák), Pavel Bálský (76' Vojtěch Kovář), David Šmíd, Marek Halamka (72' Vladislav Perepelytsia) - Šimon Čermák, Martin Klusoň (65' Jáchym Faltys)

TRENÉR FRANTIŠEK JANDÁČEK:
V prvním poločase se hrál z obou stran pohledný a bojovný zápas, ke kterému přispěla svým výkonem obě mužstva. Padla pouze jedna branka, a to do sítě domácích. V 17. min obehrál domácího brankaře, který vyběhl velmi netakticky před své pokutové území, náš Šimon Čermák a do prázdné domácí branky otevřel skóre zápasu, 0:1. Po té zapnuli domácí na vyšší obrátky a výsledkem byla nastřelena tyčka naší branky. Veškeré akce domácí vedli po naší pravé straně, kde s domácím útočníkem Kvapilem sváděl nekompromisní souboje náš Holec. V kabině jsem upozorňoval tým, aby neusnul na vavřínech a hrál pozorně tak, jak v prvním poločase. Navíc domácí hráli na svoji branku a mohutně je povzbuzoval i hlouček bubeníků. Co jsem říkal, se dokonale vyplnilo a bohužel ještě víc, než jsem očekával. Hned z první akce se dostal do obrovské šance náš kapitán Bálský, bohužel nezachoval klidnou hlavu a zakončil akci tak, jak určitě nechtěl. A to byla poslední naše akce, na kterou se dalo koukat. V 51. min se náš brankař bohužel věnoval víc domácímu hráči než svému postavení v brance a po rohovém kopu to bylo 1:1. Pak měli během dvou minut domácí tři gólovky za sebou, které jsme s obrovským štěstím přežili. V tuto chvíli už naše defenziva připomínala sýr ementál, obrovské díry, do kterých nabíhali domácí hráči, a rázem to bylo v 72., 77., 82. minutě 4:1, a pak už se zápas v klidu dohrál. Hodnocení zápasu si nechám na páteční trénink, kdy snad budeme kompletní. Nejvíc mě zklamal výkon těch nejzkušenějších hráčů, kteří svým výkonem vůbec nepomohli našim mladíkům v sestavě.