Góly: 15' Čada, 62' Oliva - 50' Hašek, 90' Jílek

ČK: 90' Hašek

Sestava: Jílek - Škeřík, Tomšů, Hašek, Jireček - Folta, Sršeň, Urban (86' Richter), Šafránek (46' Malý), Paclík - Štarman

Připraveni: Kačer, Šmíd

Trenér Roman Pražák:

Utkání v Přelouči se odehrálo na velmi těžkém terénu a tomu odpovídala i kvalita fotbalu. Připravovali jsme se na to, že to bude spíš válka než fotbal, a to se také potvrdilo. Domácí se v průběhu prvního poločasu dostali do vedení po naší hrubé chybě, ale více zajímavých situací první půle nenabídla. O poločase jsme změnili rozestavení a hlavně přestali hrát z hlubšího bloku s tím, že jsme chtěli domácí presovat po celém hřišti. Vstup do druhé půle nám vyšel velmi dobře, dostávali jsme domácí pod tlak a po standardní situaci se nám podařilo srovnat. V tuto chvíli bylo na hřišti jen jedno mužstvo a tím jsme byli my, bohužel jsme propadli na polovině hřiště a domácím se z ojedinělého útoku podařilo dostat znovu do vedení. Naštěstí jsme dál pokračovali v tom, co jsme si řekli o poločase, a byli jsme v 90. minutě po zásluze odměněni, když z další standardní situace gólman Jílek ukázal, jak se vyplatí důsledně sledovat míč a srovnal na 2:2. Do konce zbývala minuta, domácí rozehráli, my hned získali míč a po centru ze strany zahrál obránce domácích jednoznačně rukou, bohužel rozhodčí situaci vyhodnotil k údivu všech, včetně domácích, tak, že se penalta kopat nebude. Vzhledem k průběhu zápasu zasloužená remíza, ale není to během podzimu poprvé, kdy nás v klíčových momentech rozhodčí poškodí, tady to bylo naprosto jednoznačné.