(POLOČAS 0:0)

GÓLY: 88' Vencl

SESTAVA:                                                                                                    Stanislav Kiktenko - Jan Holec, Matyáš Grus, Pavel Bálský, Lukáš Vomáčka - Kryštof Macek, Sebastian Šalda, David Šmíd, Marek Halamka - Martin Klusoň (81' Daniel Čermák), 65' Václav Tmej

TRENÉR FRANTIŠEK JANDÁČEK:
Po pátečním vytrvalém dešti se zápas sehrál na hřišti č. 2 a terén byl na hranici regulérnosti, ale pro oba soupeře stejný. V prvním poločase zaujala diváky situace ze 45. min, kdy už má být míč mimo naši polovinu hřiště, náš hráč nesmyslně fauloval před naším vápnem domácího útočníka a následující přímý kop vytlačil nad svoji branku náš brankář. Ve druhém poločase jsem hráčům zdůraznil, že i bod z tohoto terénu i zápasu může být dobrý, bohužel asi mě nevnímali. V 80. min po našem přímém kopu Bálského hlavičku vytlačil mimo své tyče domácí gólman a v 88. min jsme zahrávali další přímý kop, bohužel jsme ho nedohráli zakončením nebo přerušením hry, navíc jsem si nevšiml, jak to naši hoši měli vzadu zajištěné, utekl po naší pravé straně domácí hráč, náš bek to nepřerušil, následoval centr a domácí vstřelili vítězný gól celého zápasu, 1:0. Chceš víc, nemáš nic. Kdybych hráče od 85. min neupozorňoval na blížící se konec zápasu... A opět vyhořeli ty nejzkušenější.

V sobotu 11.11. hrajeme poslední mistrovský zápas doma a myslím si, že pokud bude hlavní plocha v takovém stavu, v jakém je, tak půjdeme na umělku.