(POLOČAS 1:0)

Góly: 25' Šafránek, 57' Folta, 64' Urban, 90' Škeřík - 77' Šindelář

Sestava: Jílek - Škeřík, Tomšů, Hašek, Jireček - Folta, Paclík, Urban, Šafránek, Kundera (84' Šmíd) - Malý (67' Bálský)

Připraveni: Kačer, Holec

Trenér František Dvořák st.:                                                                              První jarní domácí utkání jsme zvládli, když soupeř z Třemošnice odjížděl na zpáteční cestu s přídělem 4 branek. Zápas se odehrál za místy silných větrných poryvů, vzhledem k této nepříjemnosti se hrál, především z naší strany, kombinačně pohledný fotbal, který vedl ve 23. minutě k vedoucímu gólu zápasu, po ose Folta - Šafránek, druhý jmenovaný byl jeho autorem. Po pauze se čekalo pouze do 57. minuty, kdy udeřil Folta a upravil na 2:0. 64. min a Urban v pádu na hranici velkého vápna uklidil míč k tyči, rázem to bylo 3:0. Slabší chvilka a nedostatečná koncentrace vedla ke snížení na 1:3, to se událo v 77. minutě. Konečnou výsledkovou tečku dala 90. minuta, kdy míč doklepl do sítě soupeře Škeřík, 4:1. Jsme moc rádi, že jsme domácí premiéru zvládli a udrželi kontakt s horní polovinou tabulky. Negativem zápasu je zranění ruky Petra Malého, který bohužel musí podstoupit operační zákrok. Přejeme, Petře, brzké uzdravení a těšíme se na návrat do sestavy.