Litomyšl - Prosetín/Holetín 3:0

11.11.2023

(POLOČAS 3:0)

GÓLY: 6' Čermák Š., 24' Grus, 41' Bálský

SESTAVA:                                                                                                          Stanislav Kiktenko - Jan Holec, Matyáš Grus, Sebastian Šalda, Vojtěch Kovář - Martin Klusoň, Pavel Bálský, David Šmíd, Marek Halamka - Šimon Čermák (84' Václav Tmej), Denis Gult (87' Vojtěch Loskot)


TRENÉR FRANTIŠEK JANDÁČEK:

Poslední zápas podzimní sezóny jsme z důvodu stavu hlavní plochy sehráli na umělé trávě. Začali jsme dobře, v 6. min hodil autové vhazování Kovář přesně na nohu Šmída, ten potáhl míč do pokutového území hostů a jeho míč pod sebe našel volného Čermáka a pro toho nebyl problém otevřít skóre zápasu, 1:0. Poté jsme vyklidili střed hřiště a hosté vedli své rychlé protiútoky středem hřiště, ale pouze do 24. min, kdy Grus zakončil rychlý protiútok a bylo to 2:0. Ve 41. min zahrál Šmíd parádně rohový kop na hlavu Bálského a bylo to 3:0.

Po změně stran jsem čekal tlak hostů na změnu skóre, ale pouze jedna hlavička v 50. min proklouzla na našeho brankáře, kterou s klidem zlikvidoval. V 80. min orazítkoval branku hostů hlavou Bálský a tím byl konec utkání. Domácí tým si užíval potlesk početného publika za svůj převedený výkon.