Góly: 22' 48' Paclík, 41' Šafránek - 25' Modráček

Sestava: Jílek - Škeřík, Tomšů, Hašek, Jireček - Folta, Sršeň, Paclík, Šafránek (69' Severa M.), Kundera (86' Jiskra) - Severa L.

Připraveni: Kačer, Holec, Šmíd, Grus, Bálský

Trenér František Dvořák st.:
Druhý domácí zápas, konečně na travnaté ploše, která mimochodem snesla ty nejpřísnější kritéria o její kvalitě. Tráva na velkou jedničku. Chtěli jsme se svojí hrou té jedničce přiblížit, což se nám téměř podařilo. Nyní ale popořádku. V prvním poločase jsme od první minuty převzali otěže utkání. Po dvou neproměněných šancích a jednom břevně jsme šli do vedení ve 22. minutě Paclíkem. Ve 25. min hosté z ojedinělého rohu srovnali na 1:1. Po dalších šancích se nakonec ujala ta Šafránkova, to byla na časomíře 48. minuta. Druhý poločas sotva začal a Paclík ve 48. min upravil na 3:1. Do konce zápasu se na skóre již nic nezměnilo, to ale vůbec neznamená, že se na place nic nedělo. Naopak, jsme byli až do konce utkání výrazně dominantní a jen díky skvělému Hloušovi v brance hostí se stav na ukazateli neměnil. Hra našeho týmu mě velice potěšila a musím hráčům poblahopřát k výkonu, který musel bavit nejen je, ale i přítomné diváky.