20.04.2024

(POLOČAS 2:0)

GÓLY: 13' Faltys, 29' Bálský, 89' Macek

SESTAVA:                                                                                                      Stanislav Kiktenko - Viktor Huška, Matyáš Grus, Pavel Bálský, Vojtěch Kovář - Vladislav Perepelytsia (88' Vojtěch Loskot), Sebastian Šalda, David Šmíd (75' Jan Tobek), Marek Halamka (56' Kryštof Macek) - Šimon Čermák (61' Denis Gult), Jáchym Faltys (81' Daniel Čermák)

TRENÉR FRANTIŠEK JANDÁČEK:                                                                  Utkání jsme sehráli na UMT z důvodu ušetření stavu hlavní plochy pro zápas A-mužstva. Počasí bylo velmi nevlídné a když jsem viděl po zápase hráče v kabině, tak jsem je docela litoval, jak byli zmrzlí. Věděl jsem, že nás čeká velmi nepříjemný soupeř a to se potvrdilo, hlavně v průběhu druhého poločasu.Skóre zápasu otevřel svým zakončením ve 13. min Jáchym Faltys, kdy zachoval klid v koncovce a míč směřoval nad padajícího brankaře hostů, 1:0. Ve 29. minutě jsme zvýšili skóre tečovanou střelou Pavla Bálského z hranice pokutového území, 2:0. Ve 35. min utekl z levé strany hostující záložník a jeho zakončení těsně minulo naší branku.Začátek druhého poločasu a bohužel i v jeho průběhu jsme hráli velmi špatně, nedokázali jsme podržet míč natož zvýšit skóre, naopak hrozili svými výpady hosté a jejich největší šanci v 78. min z přímého kopu zneškodnil Stanislav Kiktenko. Postupně jsme vystřídali a když už to vypadalo, že zápas skončí dvoubrankovým rozdílem, tak 89. minutě se vypravil na výlet do soupeřova pokutového území Pavel Bálský, na velkém vápně zapomněl míč a ten uklidil ukázkovou střelou do růžku brankaře hostů Kryštof Macek, 3:0. Poté zápas hlavní rozhodčí ukončil.

Poděkování patří všem hráčům za to, že zápas v tomto velmi nepříjemném počasí zvládli.Ve středu 24. dubna od 17:30 přivítáme v dohrávce dorost Moravan.