Litomyšl - Holice 10:1

18.05.2024

(POLOČAS 8:1)

GÓLY: 15' 26' 29' Bálský, 23' 37' 66' Grus, 20' Macek, 34' Vomáčka, 43' Šalda, 80' Tmej - 30' Uhlíř

SESTAVA:
Stanislav Kiktenko (46' Jindřich Klička) - Jan Holec (54' Vojtěch Kovář), Matyáš Grus, Lukáš Vomáčka, Viktor Huška - Kryštof Macek (46' Václav Tmej), Vladislav Perepelytsia (52' Jan Tobek), Sebastian Šalda, Marek Halamka (55' Daniel Čermák) - Pavel Bálský (47' Denis Gult), Martin Klusoň

TRENÉR FRANTIŠEK JANDÁČEK:
Předposlední domácí utkání jsme sehráli s naším tradičním soupeřem z Holic. Hosté měli menší problém se sestavou, po posledním domácím zápase se jim zranilo pár hráčů. My jsme taky nebyli komplet a tak jsme si pomohli třemi staršími žáky, čímž jim tímto chci poděkovat.

Hosté celé utkání nepůsobili, hlavně v zadních řadách, jako tým, dokonce bych řekl, že někteří ten zápas vyloženě vypustili. Už před zápasem jsem upozorňoval tým na to, že hosté mají velké problémy hlavně v zadních řadách a to se i projevilo. Postupně jsme navyšovali skóre a nakonec to skončilo potupnou desítkou. V poločase jsem uzdraveného Kiktenka nahradil v brance žákem Kličkou, který toho sice na práci tolik neměl, ale co měl chytit, to chytil. Dále jsem do 55. minuty vystřídal, co bylo na lavičce, a zůstali jsme tam jenom my funkcionáři. Pravdou je to, že hra místy byla chaotická, ale to jsem očekával po šesti změnách v sestavě.

Máme před sebou ještě čtyři zápasy a ten nejbližší nás čeká v sobotu v Letohradě a už nyní tuším, že někteří hráči pojedou pomoci našemu áčku do Chocně, jelikož jejich kádr drtí jedno zranění za druhým.