Góly: 70' Hašek - 59' 64' Deml M., 39' Grepl

Sestava: Jílek - Severa M., Škeřík, Hašek, Jireček - Folta, Sršeň (72' Jiskra), Paclík, Urban (76' Bálský), Kundera - Severa L.

Připraveni:
Kačer, Šafránek

Trenér František Dvořák st.:
Herně zcela vyrovnaný první poločas ve svůj prospěch převrátila Česká Třebová ve 39. minutě na přední tyči hlavičkou nekrytého Grepla. 59. minuta, nešťastná teč hlavou, kdy se míč dostal k nekrytému Demlovi a bylo to 0:2. 64. minuta opět Deml z pokutového kopu 0:3. Ani za tak krajně nepříznivého stavu to hráči nevzdali a tlačili se do zakončení, což se v 70. minutě vydařilo, když hlavou skóroval kapitán Martin Hašek. Až do závěrečného hvizdu jsme šli za dalším úspěchem, i přes velké množství dlouhých autů se na ukazateli skóre již nic nezměnilo. Pozitivem je neutuchající snaha o korekci výsledku, negativem je dvojice zraněných hráčů. To je v naší tak složité situaci těžká ztráta. Třebová byla těžkým, ale hratelných soupeřem. Gratulace synovi, který udělal velký kus práce.