Litomyšl / České Heřmanice - Dolní Újezd 2:2

04.11.2023

(POLOČAS 0:2)

GÓLY : 54' 57' Gult - 26' Částek, 40' Jindra

SESTAVA :                                                                                                        BRANKÁŘ : Adam Tměj                                                                                    OBRANA : Dominik Husák, Jakub Holec, Pavel Bednář, Jakub Chadima  ZÁLOHA : Šimon Dřínovský, Jan Tobek, Matouš Tukesiga Ondrůšek, Richard Bečička, Petr Krsek                                                                                                ÚTOK : Denis Gult

LAVIČKA : Michal Tobek, Sára Jirsáková, Daniel Husák, Samuel Čermák, Adam Růžička

TRENÉR MIROSLAV MALÝ :                                                                              Hned na začátku zápasu jsme se dostali do obrovské příležitosti, ale bohužel jsme ji neproměnili. Vzápětí se soupeř dostal do šance a naštěstí také bez úspěchu. Konec prvního poločasu jsme totálně nezvládli a po našich chybách se soupeř dostal do vedení. Můžeme být rádi, že poločas dopadl prohrou 0:2, klidně to mohlo být více. Ve druhém poločase jsme byli daleko lepším týmem než v tom prvním. Dokázali jsme si vypracovat šance, které jsme dokázali proměnit. Ale už to stačilo jenom na remízu.