Letohrad - Litomyšl / České Heřmanice - 0:0

(POLOČAS 0:0)

Góly:

Sestava:                                                                                                                Adam Tměj - Matyáš Kotyza, Kryštof Kopecký, Jan Rožek, Samuel Čermák, Michal Tobek, Tobiáš Řehák, Mikuláš Boštík, Daniel Husák, Vojtěch Špinka, Vojtěch Holec, Vojtěch Lochman, Kryštof Dlouhý, František Rumler

Trenér David Tměj:
Utkání pro nás skončilo pomalu dřív než začalo, když jsme domácím darovali jako na zlatém podnosu penaltu, probíhala maximálně 20. vteřina!!! Domácí naštěstí penaltu neproměnili, ale celý první poločas nás přehrávali a jenom s vypětím všech sil a výbornými zákroky Adama v bráně skončil poločas 0:0.

Druhá půle byla z naší strany již mnohem lepší a měli jsme i několik slibných možností, bohužel bez vstřeleného gólu. Velkou pochvalu dnes všem za předvedený výkon, utkání se hrálo za velkého vedra a pětice kluků měla za sebou zápas za starší žáky (Tměj, Čermák, Kotyza, Tobek, Husák).

Borec nakonec je Jan Rožek, odehrál bezchybně skoro celých 70 minut, po utkání sedl na kolo (vyjel Andrlův Chlum) a s tátou, se mnou a Petrem Vaňáskem vyrazil k domovu.