(POLOČAS 1:1)

Góly: 42' Přibyl, 64' Morávek, 85' vlastní - 39' Hašek, 74' Severa L.

Sestava: Kačer - Škeřík, Tomšů (90' Bálský), Hašek, Jireček - Folta, Kundera (76' Jiskra), Sršeň, Šafránek, Severa M. - Severa L.

Připraveni: Grus

Trenér František Dvořák st.:                                                                      Zápas u lídra soutěže se pro nás začal dobře, když po neproměněném samostatném nájezdu M. Severy načnul zápasový účet ve 39. minutě po standardce Hašek hlavou, 1:0. Bohužel hned ve 41. minutě domácí srovnali z penalty na poločasových 1:1. Druhý poločas byl opět vyrovnaný, jenže v 64. min se domácí poměrně lacino dostali do vedení. Následně měl Folta nájezd na domácího gólmana, celá akce skončila na tyči. Velká snaha našich hráčů vedla k zaslouženému druhého gólu v síti domácích, to se psala 75. minuta. Až do konce zápasu se hrálo vabank, šťastnější tým, byl ten domácí, když jsme si dali v 86. min nešťastný vlastní gól. Zápasu by slušela remíza, ovšem nebyla nám souzena. Za předvedený výkon je potřeba tým pochválit a věřit, že nám bude příště štěstěna více nakloněna. Hlavu vzhůru, práci jsme odevzdali kvalitní. Příště nám podobný výkon přinese jistě i bodový přísun.