Góly: Chadima 2, Novák

Sestava:
Adam Tměj - Filip Kovář, Tobiáš Novák, Kristián Jiříček, Samuel Čermák, Jan Motyčka, Mikuláš Boštík, Jakub Chadima, Šimon Dřínovský, Daniel Křivka, František Pokorný, Kryštof Kopecký

Hodnocení trenéra:

K zápasu do Městečka Trnávka jsme odjeli posíleni o 9 hráčů starší přípravky. V 8. min jsme se ujali vedení zásluhou Kuby Chadimy. Bohužel krátce nato po chybě jsme inkasovali na 1-1. Do poločasu se již skóre nezměnilo. Ve 42. min jsme inkasovali druhý gól, po inkasované brance jsme převzali otěže zápasu do svých rukou a nápaditou hrou skóre postupně otočili ve svůj prospěch na 3-2, do konce zápasu v tu chvíli zbývaly 4 minuty. Bohužel v rozmezí 1 min jsme dostali 2 góly a konečný účet utkání zněl 4-3 pro domácí, závěrečné minuty zkazily dojem z celého utkání. Přesto kluky chválím za předvedený výkon, minimálně remíza by utkání slušela víc.