obrana: Škeřík, Gyömbér (88' Hašek J.), Hašek M., Jireček
záloha: Folta, Kristek (81' Malý), Sršeň, Kundera, Paclík
útok: Severa L.

na lavičce: Koukola, Severa M.

Roman Pražák - trenér Jiskry Litomyšl:

Do prvního mistrovského utkání jsme šli, tak jako asi všichni, s velkým očekáváním. Prvního 15 minut se na nás podepsala dlouhá cesta a chvíli nám trvalo, než jsme se dostali do tempa, poté jsme na hřišti dominovali. Soupeř sice držel více míč, ale s jeho nakopávanými míči jsme si bez problémů poradili a sami jsme chodili do nebezpečných kontrů. Do poločasu jsme neproměnili 4 jasné brankové příležitosti. V poločase jsme kluky uklidňovali a apelovali jsme na ně, abychom pokračovali ve stejné hře jako první poločas. Nakonec jsme přeci jen využili rohový kop a následně z penalty zvýšili na 2:0 a celou řadu dalších příležitostí jsme nevyužili. Zasloužené vítězství, důležité tři venkovní body.