Prosetín / Holetín - Litomyšl / Dolní Újezd 2:0

Rozhodčí: Škorpík - Vojta , Lukášek

Sestava: Svoboda - Holec , Ryšan , Stráník , Bálský - Jiskra , Grus , Šalda , Tomšíček Š. (71. Beníšek) - Šimek , Štegner

Připraveni:

František Jandáček - trenér Jiskry Litomyšl:

Zápas jsme sehráli v Prosetíně a utkání nás odjelo z různých příčin pouze 12 . Navíc kdyby někteří hráči nemuseli z důvodu počtu nastoupit , tak by seděli na lavičce protože u nich převládaly také zdravotní problémy . První poločas byl vyrovnaný a ani na jedné straně nebyla šance ke změně skóre utkání . V druhém poločase se událo vše podstatné . V 60 min. našel na malém vápně Šimek svou přihrávkou Štegnera a ten netrefil ani v tváří tvář proti domácímu brankaři jeho svatyni . V 63 min. nacentroval Jiskra míč na hranici pk kde se zjevil Šimek ale jeho zakončení hlavou minulo domácí branku . Pravidlo nedáš dostaneš se potvrdilo v 68 min. kdy po faulu hostujícího hráče zahrávali domácí přímý kop z 25 metrů , bombu domácího kapitána ještě Svoboda vyrazil , následující dorážku také ale na třetí pokus už neměl 1 - 0 , otázka zněla kde byli v tu chvíli hostující obránci? Od této chvíle jsme otevřeli hru ,přeskupili řady a hnali se za vyrovnáním . Bohužel , paradoxně jsme si žádnou větší šanci nevytvořili a tak nás domácí definitivně srazili v 87 min. po rohu kdy hlavou přidali druhý gól 2 - 0.Na závěr jenom poděkování týmu , že utkání odbojoval , bohužel se špatným koncem .