Branky: 33' 41' 71' Severa L., 86' Tomšů
Hřiště: Moravany

Sestava: Hlous - Škeřík, Štoudek, Hašek J., Jireček - Malý (62' Folta), Tomšů, Sršeň, Kundera (58' Urban), Paclík (78' Bačík) - Severa L. (78' Severa M.)

Připraveni na lavičce: Gyömbér, Zeman

Roman Pražák - trenér Jiskry Litomyšl:

Před utkáním jsme hráče upozorňovali na to, že nás nečeká nic lehkého, protože soupeř v úvodních dvou kolech nezískal ani bod a nutně potřeboval vyhrát. Do utkání jsme vstoupili dobře, vytvořili si dvě brankové příležitosti, ale nedokázali je proměnit. Soupeř hráli jednoduchý fotbal, když se snažil míče nakopávat za naší obranu, ale s tím jsme si bez problémů poradili a navíc jsme se po dvou pěkných akcích z křídelních prostorů dostali do poločasového vedení 2:0. Na začátku druhé půle nás soupeř na 15 minut přitlačil k našemu vápnu, ale z tlaku naštěstí nic nevytěžil. Poté jsme prostřídali, hru oživili a přidali jsme další dvě branky a celou řadu brejkových příležitostí jsme nevyužili. Co mě extra těší, je hattrick Ládi Severy, který si černou práci, kterou v zápasech pro tým odvádí, zasloužil prolomit střeleckou smůlu a konečně to vyšlo.