Litomyšl / Čistá - Česká Třebová 2:3

01.09.2020

Ve druhém kole krajské soutěže jsme v neděli 30. 8. na domácím hřišti přivítali silný tým České Třebové.

V utkání velmi dobré úrovně se hosté 15 minut po výkopu ujali po pěkné kombinační akci vedení. Naši hráči měli rovněž blízko ke srovnání skóre, ale žádná střela nerozvlnila soupeřovu sít. A tak těsně před koncem prvního poločasu navýšil tým z České Třebové po pěkně trefeném trestném kopu své vedení na 0:2. Tímto výsledkem skončila první půle.

Do druhého poločasu nastoupili naši hráči s odhodláním zvrátit nepříznivý výsledek. A to se jim také povedlo. V rozmezí deseti minut srovnali na 2:2 a začínalo se opět od nuly. Po několika šancích na obou stranách se zdálo, že zápas směřuje ke spravedlivé remíze. Bohužel těsně před závěrečným hvizdem se soupeři podařilo šťastnou tečovanou střelou překonat našeho brankáře a překlopit vítězství na svoji stranu. Na srovnání nám již nezbyl čas, a tak jsme týmu České Třebové podlehli trochu smolně 2:3.

Kluci v zápase ukázali svůj potenciál a v divácky atraktivním duelu podali výkon na hranici svých možností. Na konci zápasu se tak dočkali nejen potlesku ze strany svých fanoušků, ale i potlesku od diváků soupeře za předvedený výkon na hřišti - a to se počítá.

Naše sestava: Holec Jakub (brankář), Čermák Daniel, Gult Denis, Halamka Marek, Jetmar Václav, Jirásek Martin, Klusoň Martin, Kmošek Vojtěch (1 g), Kovář Filip, Kovář Vojtěch, Křivka Martin, Macek Kryštof, Stříteský Lukáš (1 g), Tobek Jan, Loskot Vojtěch

Čísla v závorce udávají počet vstřelených branek v zápase.