Branky: Šmíd 3, vlastní, Hubinka, Čermák, Bálský

obrana: Holec, Štancl (49´ Tomšíček), Hána (62´ Štarman), Bálský
záloha: Stráník (54´ Jiskra L.), Hanus, Hubinka (68´ Brýdl), Šalda
útok: Šmíd (46´ Čermák), Jireček

na lavičce:

František Jandáček - trenér Jiskry Litomyšl:

Druhý domácí zápas jsme sehráli tentokrát v Litomyšli za ideálního fotbalového počasí. Soupeř přivezl celkem mladý tým, kde vynikali dva hráči, kapitán mužstva a brankař, který našim hráčům některé šance doslova sebral do rukavic. Zápas jsme začali jak jsme si řekli v kabině, tlakem na hráče soupeře, s tím, že je potřeba dát rychlou branku aby se tým dostal do klidu. To se ve 4 a ve 14 min. povedlo Šmídovi, který potvrdil dobrý výběr místa a vždy hlavou vsítil branky. Do konce poločasu Šmíd uzavřel třetí brankou hattrick a čtvrtou trefu do vlastní sítě přidal po rohovém kopu hostující hráč, poločas tím byl 4 - 0.
V druhém poločase jsme pokračovali v tlaku na soupeře a postupně jsme střídali to co jsme měli na lavičce k dispozici. Kdo ten zápas viděl, tak si musel ukroutit hlavu z toho kolikrát naši hráči překopli hostující branku a z jakých pozic. Kdy místo toho aby zvolili naši hráči technickou střelu, tak to vypadá, že zavřou oči a rána je rána. Co nás oba trenéry může těšit, že 5 branek dali hráči ročníku 2005, což by snad mohl být potěšující fakt do budoucna pro další rozvoj mládeže.