Rozhodčí: Mach Aleš, Pecza Aleš, Štěrba Jaroslav

záloha: Jiskra (46´ Stráník), Hanus (78´ Brýdl), Hubinka (68´ Štegner), Bálský (90´ Dostál)
útok: Šmíd (46´ Jireček), Čermák (26´ Tomšíček , 68´ Šalda)

na lavičce: -

František Jandáček - trenér Jiskry Litomyšl:

Před početnou diváckou kulisou jsme sehráli dosud nejtěžší utkání v této sezóně. Dalo by se říci, že i trochu derby, mnoho hráčů spolu působilo v obou oddílech a navíc někteří spolu hrají i hokej. Co je potřeba ocenit, tak že se hrálo v obrovském nasazení z obou stran ale i velmi korektně, bez jakýchkoli nebezpečných nebo neférových zákroků. Utkání se hrálo ve vysokém tempu a na této úrovni bych řekl špička soutěže.
V prvním poločase padly i dvě branky, z obou stran po jedné. Nejprve rozvlnili síť hosté po akci z pravé strany, pískal se ofsajd, to běžela 21 min. Ve 43. min. jsme rozvlnili síť hostů po rohovém kopu my, Hánou, ale opět se pískal ofsajd. Před odchodem do kabin nás podržel Svoboda, když bombu hostujícího záložníka vytlačil na tyčku své branky a následně na rohový kop. Celkově se dá říci, že první poločas byl z obou stran vyrovnaný a bez vyložené šance z obou stran.
V poločase jsme provedli dvě změny v naší sestavě, které jsme měli připraveny už před zápasem. Hra se přelévala na obě strany, bylo vidět, že ani jeden z týmu nehraje na remízu a následně PK. Postupně oba celky střídali unavené hráče což odpovídalo náročnosti utkání. Střídaly se šance na obou stranách, většinou po rychlých protiútocích. Když už to skutečně vypadalo, že si oba soupeři zkusí penalty, tak uhodilo před brankou hostů. Běžela 85. min. utkání, rohový kop si nakrátko rozehráli Jireček se Stráníkem a posledně jmenovaný poslal míč do prostoru na hranici malého pokutového území, tam stál Hána a jeho hlavička tzv. koníčkem rozvlnila síť jinak velmi dobře chytajícího brankaře hostů 1 - 0. To bylo radosti a na druhé straně smutku, takový je fotbal. Po krátkém nastavení rozhodčí utkání ukončil. Oba celky odcházely do kabin, za potlesku početného publika, zejména převažujících hostujících diváků.
Na závěr bych rád poděkoval našemu mužstvu za přístup k utkání, kdy samozřejmě nebylo vše ok, ale rvali jsme se jako lvi o kořist, což se dá říci i o soupeři. Kritikům, kteří vidí tuto soutěž pro naše oba společné týmy nedostačující tak vzkazuji, přijďte se podívat, jakou úroveň toto utkání mělo a v jakém tempu a nasazení se hrálo.