Litomyšl / Dolní Újezd - FK Letohrad 5:1

Branky: Štegner , Bálský , Šalda Samuel , Čermák , Tomšíček V.

Rozhodčí: Štěrba - Husák , Jireček

Sestava: Svoboda - Holec , Štancl , Jiskra Z., Bálský - Jiskra L. (73. Beníšek), Šmíd , Grus , Štegner (63. Šalda Samuel) - Čermák (77. Šalda Sebastian), Tomšíček V.

Připraveni:

František Jandáček - trenér Jiskry Litomyšl:

První jarní mistrovský zápas jsme sehráli v Litomyšli na umt . Od začátku zápasu jsme se snažili být aktivní a taky se nám povedlo v 16.min. otevřít skóre , po rohu Štegnera zaplul míč z jeho kopačky aniž by ho někdo tečoval do sítě hostujícího brankaře 1 - 0. Ostatní zajímavosti jsme si nechali na druhou půli .Ve 47. min. si narazil míč Bálský a v tváří tvář gólmanovi hostů 2 - 0. V 64.min. hned po svém příchodu na hřiště starší Šalda ve vápně udělal kličku hostujícímu obránci a zvýšil skóre utkání na 3 - 0.V 73.min. utekl obránci Čermák 4 - 0 a 77.min. zakončoval Tomšíček , jeho střela brankaři hostů vypadla a následné zakončení toho samého hráče skončilo v síti 5 - 0. V 80.min. se taky dostali na řadu hosté , střela z vápna skončila přesně v rohu Svobodovi branky 5 - 1.Domácí hráče lze pochválit hlavně za druhý poločas .