obrana: Holec, Ryšan, Hána (85´ Havran), Štancl
záloha: Jiskra (46´ Stráník), Hubinka (85´ Čermák), Hanus (80´ Brýdl), Bálský (60´ Šalda)
útok: Jireček , Šmíd (46´ Štegner)

na lavičce:

František Jandáček - trenér Jiskry Litomyšl:

První mistrovský zápas nové sezóny jsme sehráli v Dolním Újezdu proti velmi houževnatému soupeři. Ten sice přijel v 10 hráčích ale i tak zhruba do půlky 2 poločasu s náma držel krok. My jsme se snažili od první minuty diktovat tempo hry, ale chyběla nám k tomu koncovka , spíše klid v zakončení. Ve 29min. prošel Bálský podél pokutového území soupeře a střelou do protipohybu hostujícího brankaře otevřel skóre zápasu 1 - 0 . V 35.min po naší chybné rozehrávce měli hosté 100% tutovku , ale jejich útočník tak dlouho váhal se zakončením, že Hána skluzem míč v poslední chvíli ukopl.
S nástupem do 2 poločasu jsme provedli dvě změny v sestavě a hlavně ta se Stráníkem se povedla. Jeho strážce z něj musel být nešťastný, věčně ho měl za zády. V 63 min. Stráník odcentroval z pravé strany a Šalda hlavou v prostoru mezi penaltou a malým vápnem uklidil jeho přihrávku do sítě hostů 2 - 0. Od této chvíle jsme začali soupeře převyšovat ve všem. V 83 min. korunoval svůj výkon Stráník zakončením po přihrávce , která prošla přes celé malé vápno soupeře střelou do branky 3 - 0.
V závěru zápasu jsme poslali na hřiště další hráče aby si ochutnali pocit vítězství . V sobotu jedeme na další zápas do Březové , která v premíéře nasázela soupeři osmičku , takže nosy dolů a hlavy nahoru!