Litomyšl / Dolní Újezd - Prosetín / Holetín 1:3

Rozhodčí: Pešek - Poláček , Lukášek

Sestava: Svoboda - Holec , Jiskra Z. (25. Ryšan), Grus , Bálský - Jiskra L. (46. Šalda Samuel), Šmíd , Stráník (75. Tomšíček Š.), Tomšíček V.  - Štegner (60. Renza), Čermák (78. Šalda Sebastian)

Připraveni:

František Jandáček - trenér Jiskry Litomyšl:

Zápas jsme sehráli na umt v Litomyšli. První poločas měli hosté vítr v zádech a také toho náležitě využili . V 6.min. rozehráli z půlky hřiště přímý kop , v pú ho hostující hráč posunul hlavou za sebe, Svoboda míč který mířil do jeho branky vyrazil a hostující hráč otevřel otevřel skóre zápasu 0 - 1. Do poločasu se nic podstatného nestalo .V druhé půli v 65. min. udělali domácí obrovskou chybu v komunikaci mezi sebou , hostující útočník zvýšil do prázdné branky na 0 - 2. V 77.min. snížil na 1 - 2 domácí Tomšíček V. a rázem bylo drama. Domácí otevřeli zadní vrátka a vše dopředu , čehož využil v 89.min. host a bylo po zápase 1 - 3.Domácí tým zaslouží pochvalu za přístup k zápasu , hráči tam nechali vše , bohužel to nestačilo .