Branky: 54' Štoudek - 31' Gronych, 59' Benda, 71' Štanglica
Hřiště: Litomyšl

Sestava: Jílek - Škeřík, Hašek J., Hašek M. (78' Gyömbér), Jireček - Severa L., Sršeň (86' Koukola), Tomšů, Kundera (82' Bačík), Folta (58' Urban) - Štoudek

Připraveni na lavičce:

Roman Pražák - trenér Jiskry Litomyšl:

V domácím utkání s Chocní jsme chtěli navázat na tři body, které jsme uhráli v Třebové, ale po tom, co jsme na hřišti předvedli, jsme si nezasloužil nic. Soupeř byl aktivnější, pohyblivější, hladovější. V prvním poločase nás skvěle třikrát podržel Jílek a jen díky němu jsme prohrávali pouze 1:0. O poločase jsem se snažil důrazně vysvětlit, že takhle se hrát nedá. Prvních 15 minut jsme se skutečně zlepšili, dokázali jsme srovnat a vytvořit si po standardních situacích dvě šance. Bohužel poté jsme opět polevili a soupeř nás po dvou skvěle sehraných brejkových situacích potrestal. Naprosto zasloužená výhra hostů. Od nás naopak nejslabší zápas za hodně dlouhou dobu. Pro nás poučení, že bez pohybu se fotbal hrát nedá, hned v úterý máme možnost si napravit reputaci v dohrávce v Heřmanově Městci.