02.09.2023

(POLOČAS 2:1)

BRANKY: 10' 24' 55' Čermák Š. - 35' Bleha, 75' Hanuš

SESTAVA:                                                                                                                   Stanislav Kiktenko - Jan Holec, Matyáš Grus, Lukáš Vomáčka, Viktor Huška (65' Vojtěch Kovář) - Martin Klusoň (81' Jiří Pavlíček), Pavel Bálský, Sebastian Šalda, Kryštof Macek (73' Daniel Čermák) - Šimon Čermák (74' Václav Tmej), David Šmíd (46' Marek Halamka)

TRENÉR FRANTIŠEK JANDÁČEK:                                                                      Zápas jsme měli rozhodnout už v prvním poločase, vyložené šance, kdy netrefíme branku ani z malého vápna, byly minimálně tři. Tím samozřejmě urazíte štěstěnu a jste rádi, že ten zápas dovedete do vítězného konce. Ve 24. min jsme vedli 2:0 po dvou brankách Šimona Čermáka, pak jsme zahodili dvě vyložené šance z malého vápna, kdy nahrávající předloží jak na zlatým táce míč zakončujícímu, Šmíd a Klusoň, no a vlivem nesoustředěnosti letí zakončení pánu bohu do oken. Pak si hosté sami nastřelí ještě brankovou konstrukci vlastní branky a ve 35. min z rychlého protiútoku, kdy se dostane za naší obranu vlivem nekomunikace útočník hostů, je to 2:1.

V kabině jsem samozřejmě hráčům zdůraznil, že alibistickým přístupem, který v zakončení předvedli, to takhle dál nepůjde. V 55. min se uvolnil opět Šimon Čermák v pokutovém území hostů a vedli jsme 3:1. Místo, aby to týmu pomohlo a šlo se do klidu, tak přišel opak, musel jsem vystřídat krajního obránce, kdy se na jeho hru nedá koukat, v 75. min nedokážeme odkopnout míč z našeho vápna a hosté snížili na 3:2. Hosté byli na koni, otevřeli vzadu obranu a vše vrhli do útoku, naši mladíci, co přišli ze žáků, kdyby zachovali klid v zakončení jejich útočných akcí, tak jsme ještě skóre na naší straně navýšili, ale to bych po nich chtěl asi moc, což je pravda. Po nastavení rozhodčí zápas ukončil a my máme další tři body a vzhledem k tomu, co jsme zahodili v prvním poločase, tak i zaslouženě.