Góly: Křivka, vlastní

Sestava:
Adam Tměj - Jan Motyčka, Samuel Čermák, Kryštof Kopecký, Tobiáš Novák, Filip Jadrný, Daniel Křivka, Jan Maršík, Mikuláš Boštík, Tobiáš Řehák, Jakub Chadima

Hodnocení trenérů:

K dalšímu utkání okresního přeboru mladších žáků jsme se nastoupili proti hráčům Sebranic. Do utkání jsme vstoupili aktivně a vytvořili si mnoho gólových šancí, bohužel projevila se naše stará bolest, že i ty největší šance nedokážeme proměnit. Soupeř nám ukázal, jak se proměňují šance a z první střely jsme inkasovali a nedlouho poté již prohrávali 0:2. Naštěstí se nám podařilo do poločasu snížit. V nástupu do druhé půle jsme i vyrovnali s pomocí hostujících hráčů, kteří si dali vlastní gól. Poté následoval náš obvyklý scénář, kdy jsme nedokázali proměnit šance a strhnout vítězství na naší stranu. Za což jsme byli opět potrestáni. Tentokrát jsme už odpověď nenašli a znova zbytečně ztratili všechny body.