(POLOČAS 1:0)

BRANKY: 6' Bálský, 58' Šalda, 80' Čermák Š. - 89' Slavík

SESTAVA:                                                                                                                                                              Stanislav Kiktenko - Jan Holec, Matyáš Grus, Lukáš Vomáčka (87' Vojtěch Loskot), Viktor Huška - Martin Klusoň (54' Marek Halamka), Pavel Bálský, Sebastian Šalda, Kryštof Macek (75' Daniel Čermák) - Šimon Čermák (82' Vojtěch Kovář), David Šmíd (62' Václav Tmej)

TRENÉR FRANTIŠEK JANDÁČEK:
Do utkání vstoupili lépe hosté a kdyby proměnili oba závary před naší brankou, tak měli vést v 5. min o dvě branky. Naši hráči nepřečetli taktiku hostů, dva rohy za sebou, oba na zadní tyč a tam hlavičkující stoper vracel míč před branku, závar a my měli obrovské štěstí. Navíc jsme hráli v prvním poločase proti větru a ten nám dělal velký problém. V 6. min utekl po křídle Klusoň, odcentroval, míč si zpracoval na hranici vápna Bálský a jeho zakončení skončilo v síti hostů, 1:0. Do konce poločasu nás hosté mačkali jako citrón i za pomoci větru, ale tým odolal.

Ve druhém poločase jsme čekali velkou snahu hostů otočit výsledek, snažili se, ale další branku jsme dali opět my. Autové vhazování prodloužil Bálský hlavou na hranici pokutového území hostů, kde byl na odraženém míči Šalda a jeho táhlá střela po zemi skončila v dolním rohu branky hostů, běžela 58. min, 2:0. Na hřiště se postupně dostávala naše mladá krev, v 80. min zapresovali brankaře hostů oba Čermáci a byla z toho třetí branka, 3:0. V závěru hosté v 89. min snížili po naši nekomunikaci na 1:3.

Rozhodčí zvolil poměrně dlouhé nastavení, ale naši hráči svým bojovným výkonem nepřipustili změnu výsledku. V tomto zápase se potvrdilo jedno pravidlo, pokud se tě drží štěstí a ty mu jdeš svým přístupem a výkonem naproti, tak to většinou dopadne dobře, a to byl tento případ. Příští víkend jedeme v neděli do Lanškrouna a pak doma dva zápasy za sebou, v podstatě v 6 dnech 3 zápasy a to bude porce...