záloha: Stráník (65´ Štarman), Hubinka, Šmíd (86´ Brýdl), Tomšíček (46´ Dostál)
útok: Jireček, Renza (82´ Havran)

na lavičce:

František Jandáček - trenér Jiskry Litomyšl:

Zápas jsme sehráli v Litomyšli na hlavním hřišti, původní plocha v Dolním Újezdu nebyla v ideálním stavu. Tímto bych chtěl poděkovat i oddílu atletiky TJ Jiskra, že závody mládeže jež předcházely fotbalovému utkání, skončily v termínu v kterém jsme se dohodli aby mohl být zápas odehrán na hlavním hřišti a nemuseli jsme na umt .Naše řady v týdnu řádně prořídly z důvodu nemoci nebo zranění i v den zápasu přišla omluva z důvodu střevních potíží. Přesto jsme začali tlakem který přinesl úspěch v podobě branky, Jireček se ve 3 min. otočil ve vápně hostů a zavěsil 1 - 0. Po té se dvakrát do šance dostal Renza , bohužel v prvním případě si špatně seřídil mířidla a v druhé šanci mu jeho zakončení vykopl za překonaným brankařem hostující obránce . Ve 30 min. po ruce v pokutovém území hostů si míč na metu pk připravil Jireček ale bohužel uklidňující branku nevstřelil . Do konce poločasu se už nic podstatného na obou stranách nestalo .V poločase jsme museli provézt nucenou změnu v sestavě , utíkajícího Tomšíčka na toaletu musel nahradit další jinak brankař Dostál , na hřišti i s Renzou byli tedy tři . Do hry se postupně dostávali i hosté , hlavně z důvodu našeho strachu o výsledek a taky naší nepřesnosti . Ještě , že náš tým měl v brance spolehlivě chytajícího Svobodu jenž svým výkonem dodával týmu sílu jistotu klidu a spolehlivosti . V 67 min. byl na hranici pú sražen Renza , míč si postavil k provedení přímého kopu Jireček a jeho chytrá střela skončila v horním růžku soupeřova brankaře 2 - 0. Po tomto zásahu se naše mužstvo uklidnilo a dovedlo zápas do zaslouženého vítězství. Je potřeba náš tým za přístup k zápasu pochválit a vyzvedl bych výkon Ryšana, který celý druhý poločas hrál s tržnou ranou v obličeji a na jeho spolehlivém výkonu to nebylo poznat.