Litomyšl / Dolní Újezd - Slovan Moravská Třebová 3:2

Rozhodčí: Horníček - Doskočil , Rousek

Sestava: Renza - Jiskra , Ryšan , Grus , Bálský - Tomšíček V , Hanus (56. Šmíd), Stráník , Čermák (80. Kušnír) - Jireček (89. Sotona), Šimek (62. Štegner)

Připraveni: Beníšek , Tomšíček Š.

František Jandáček - trenér Jiskry Litomyšl:

Zápas sehraný v Litomyšli byl dramatický celých 90 minut . V 16 min. zahrávali hosté rohový kop a jejich volný hráč hlavou na malém vápně 0 - 1. V 18 min. po kombinaci Šimek - Čermák posledně jmenovaný vyrovnal na  1-1 . Tak skončil i poločas . Po změně stran šli do vedení opět hosté kdy po důrazném zakončení v pú ve 50 min. se měnilo skóre 1 - 2. V 59 min. vyrovnal opět Čermák kdy vrátil do prázdné branky vyražený míč hostujícím brankařem 2 - 2. V zápětí v 60 min. nadvakrát Stráníkovo zakončení skončilo tečované v hostující brance 3 - 2 . Posledních 30 min. to byl boj z obou stran o změnu skóre ale oba brankaři byli proti . V 85 min. obdržel hostující hráč ČK a v 90 min. utkání rozhodčí zápas ukončil.