Litomyšl - Hlinsko 0:2

28.09.2023

(POLOČAS 0:0)

GÓLY: 61' 67' Otradovský

SESTAVA:                                                                                                          Stanislav Kiktenko - Jan Holec, Matyáš Grus, Lukáš Vomáčka, Vojtěch Kovář - Daniel Čermák (48' Martin Klusoň), Pavel Bálský, Sebastian Šalda, Marek Halamka (63' Václav Tmej) - Šimon Čermák, David Šmíd (58' Kryštof Macek)


TRENÉR FRANTIŠEK JANDÁČEK:

Už před zápasem jsem avizoval v kabině týmu, že případný neúspěch v utkání beru plně na sebe. Důvodem bylo to, že jsem postavil do základu naše tři mladíky a mimochodem se s tím popasovali docela dobře. Problém byl jinde, někteří hráči nepředvedli takový výkon, na jaký jsem zvyklý, kolektivní výkon jsem postrádal, zkrátka co se nás drželo poslední dva zápasy, tak už nás nepodrželo, štěstí! Bohužel našim výkonem jsme mu nešli ani naproti. V prvních 15 minutách jsme sice dominovali hlavně po rohových kopech, to nás asi uspokojilo a od té doby hrál soupeř.

V první půli neproměnil dvě tutové šance a my také jednu ne, kdy Grusovo zakončení nůžkami skvěle ztlumila na brankové čáře hostující gólmanka. Ve druhém poločase hosté z dvou šancí dali dvě branky, což bylo v 61. a 67. minutě, a tím stanovili i konečný výsledek zápasu. V kabině před zápasem upozorníte na hráče soupeře s číslem 10, že je potřeba mu věnovat zvýšenou pozornost, a naši hoši mu ji tak dobře věnovali, že nám dal dvě branky! 

Závěrem je potřeba říci, že s takovým přístupem k utkání jsme jako tým na vítězství neměli.