Litomyšl / Dolní Újezd - FK Česká Třebová 0:5

Rozhodčí: Poláček - Kudyn , Pešek

Sestava: Svoboda - Jiskra L. (73. Rejman), Grus , Ryšan , Bálský - Stráník , Šmíd (62. Beníšek), Štegner (68. Sigl), Čermák - Jireček , Šalda Samuel (58. Jiskra Z.)

Připraveni:

František Jandáček - trenér Jiskry Litomyšl:

Zápas jsme sehráli v Litomyšli a mimochodem byl v této sezóně poslední , zbylá utkání sehraje společný tým v Dolním Újezdu . Hosté z České Třebové zejména v druhém poločase domácí tým doslova přejeli .Ve 14 min. domácí levá strana poprvé chybovala a hosté vedli 0 - 1 . Ve zbytku prvního poločasu nadále byli domácí pod neustálým tlakem hostů . Přesto si i domácí vypracovali jednu vyloženou šanci a to ve 25 min. se objevil před hostujícím brankařem Šalda ale situaci vyhodnotil špatně a hosté míč odehráli na rohový kop .V druhém poločase hosté jasně dominovali , od 55 min. do 80 min. přidali čtyři branky a tak stanovili konečný výsledek zápasu 0 - 5.