Góly: Kovář, Motyčka

Sestava:
Adam Tměj - Jan Motyčka, Jan Tobek, Filip Kovář, Jakub Holec, Jakub Chadima, Tobiáš Novák, Samuel Čermák, Mikuláš Boštík, Michal Tobek, Matouš Tukesiga Ondrůšek

Hodnocení trenérů:

V posledním kole základní části okresního přeboru jsme přivítali nejlepší tým dosavadní části - Sebranice. Do utkání jsme nastoupili dle mého v nejsilnějším možném výběru, jaký jsme momentálně schopni dát dohromady. Začátek utkání se bohužel nevyvíjel dle našich představ a v 10. min jsme prohráli 0-2. Do poločasu jsme naštěstí zabrali a zaslouženě vyrovnali na poločasových 2-2. V tu dobu se hrálo zcela v naší režii. Bohužel tuto pasáž hry nám přerušila přestávka, po které jsme zcela nepochopitelně předali otěže zápasu hostům, kteří nás za to potrestali 3. gólem v naší síti. Ve zbytku utkání i přes obrovské šance se nám již nepodařilo vyrovnat a proto konečný účet utkání 2 -3 pro hosty. Za mě zbytečná prohra.