Litomyšl / Čistá - Horní Újezd / Morašice 2:1

Góly: Tobiáš Novák, Filip Kovář

Sestava:
Adam Tměj - Filip Kovář, Jakub Holec, Jan Tobek, Jakub Chadima, Tobiáš Novák, Teodor Münster, Kristián Jiříček, Samuel Čermák, Michal Tobek, Daniel Křivka, Šimon Dřínovský

Hodnocení trenérů:

První dubnový víkend se po zimní přestávce rozběhl okresní přebor mladších žáků ve fotbale. Hned v prvním jarním kole jsme přivítali hráče společného výběru Horní Újezd/Morašice, který byl po podzimní části na druhém místě, vinou horšího skóre. Do utkání jsme vinou různých absencí nastoupili posíleni o hráče starší přípravky, kteří plnohodnotně zastoupili své starší spoluhráče. Samotné utkání začalo za mrazivého sobotního odpoledne svižnou hrou z obou stran. Bohužel v 6.min jsme po nedorozumění v obraně obdrželi první gól, naši kluci se však snažili o brzké vyrovnání, které přišlo krátce před přestávkou, autorem gólu byl Tobík Novák. Začátek druhé půle přinesl vyrovnanou hru na obou stranách. Ve 39. min po střele S. Čermáka dorážel do brány F. Kovář a my rázem vedli 2-1. Hosté se snažili o vyrovnání, které naštěstí nepřišlo, když nás skvělými zákroky podržel Adam v bráně, několikrát jsme měli i kapku štěstí. Za předvedený výkon zaslouží všichni hráči pochvalu a doufáme, že v nastaveném trendu budeme pokračovat v dalších zápasech.