Litomyšl / Čistá - Březová nad Svitavou 1:1

Góly: Samuel Čermák

Sestava:
Adam Tměj - Jan Tobek, Jakub Holec, Teodor Münster, Tobiáš Novák, Kristián Jiříček, Samuel Čermák, Jan Motyčka, Adam Portlík, Mikuláš Boštík, Matouš Ondrůšek, Petr Zaal, Jakub Chadima

Hodnocení trenérů:

V nedělním dopoledni jsme přivítali tým Březové, který byl v tabulce čtyři body před námi. V zápase jsme museli opět využít pomoc hráčů starší přípravky, kteří měli v nohách sobotní turnaj a v měření s o 2-3 roky staršími hráči opět uspěli. Samotné utkání bylo od prvních minut velmi vyrovnané, hra se po většinu času odehrávala ve středu hřiště. Z první střely jsme se ujali vedení, když střelu Samuela Čermáka nedokázal hostují brankář zkrotit. Druhá půle kopírovala tu první, kdy hra se odehrávala většinou ve středu hřiště. Ve 40. min došlo k vyrovnání, když jsme špatně rozebrali útočící hráče a volný hráč hostí upravil na 1:1. Ve zbytku utkání již ke změně skóre nedošlo.