Branky: 9' Folta, 22' vlastní, 54' Malý - 21' Zahálka
Hřiště: Litomyšl

Sestava: Jílek - Škeřík (80' Hašek J.), Štoudek, Hašek M., Jireček - Folta, Sršeň, Urban (40' Malý), Kristek (76' Peleška), Kundera (87' Jiskra) - Tomšů

Připraveni na lavičce: Kačer, Zeman

Roman Pražák - trenér Jiskry Litomyšl:

Poslední podzimní utkání moc fotbalové krásy nepřineslo, bohužel na "poli" se fotbal hrát nedá a terén u nás na stadionu v současné době jiný název nesnese. Soupeř nás zaskočil silně defenzivním rozestavením a spoléhal na rychlé brejky a naše chyby. My jsme se chtěli kombinační hrou dostat do obranného bloku soupeře, ale vzhledem k tomu, že se kombinovat nedalo, jsme po 15ti minutách hru úplně zjednodušili a snažili se hrát míče rychle nahoru za obranu soupeře, takto padla první branka a vytvořili jsme si další velkou příležitost, dvakrát zahrozil i soupeř, ale pokaždé nás podržel brankář Jílek. Po nedůrazu v našem vápně se Chocni podařilo srovnat, naštěstí pro nás jsme se za chvíli šťastně dostali do vedení 2:1, když si soupeř vstřelil vlastní branku, do poločasu se již nic zásadního nestalo. Úvod do druhé půle nám vyšel na výbornou, když se prosadil střídající Malý, od té doby jsme utkání kontrolovali, a i díky vyloučení na straně soupeře jsme Choceň v druhém poločase do ničeho nepustili a utkání jsme dovedli do vítězného konce a připsali si šestou výhru v řadě.