Litomyšl / České Heřmanice - Polička 2:4

Poločas (0:2)

Góly: 58' Kopecký, 66' Rumler - 46' 65' Kalina, 6' Vraspír, 16' Kvapil

Sestava:                                                                                                                                                            Adam Tměj - Vojtěch Holec, Samuel Čermák, Kryštof Kopecký, Daniel Husák, Michal Tobek, Filip Hubinka, František Rumler, Sára Jirsáková, Matyáš Kotyza, Tobiáš Řehák, Vojtěch Lochman, Vojtěch Špinka, Maxmilián Chadima, Richard Bečička, Vojtěch Doubrava, Jan Rožek

Trenér David Tměj:
Úvod zápasu nám vyšel dobře a začali jsme aktivní hrou. Bohužel po pár minutách jsme tento styl hry opustili a vzápětí byli za to potrestáni. Do poločasu jsme inkasovali ještě jednou. Ve druhé půli nám soupeř dvakrát utekl na rozdíl tří branek, ale naštěstí se i nám podařilo dostat míč za soupeřova záda, a tak konečný výsledek zní 2:4. Kladem zápasu jsou dva vstřelené góly a aspoň trochu zlepšená nálada.