Jiskra Litomyšl - Moravany / Dašice 1:2

18.09.2022

(POLOČAS 1:0)

Branky: Bálský

Hřiště: DÚ

Rozhodčí: Frank

Sestava: Svoboda - Holec, Grus, Havran, Kočí (78. Tmej) - Rejman (53. Sígl), Bálský, Mokrejš (58. Vomáčka), Šalda Samuel (55. Ropek) - Čermák, Müller (46. Tomšíček V.)

Připraveni: 

František Jandáček - trenér Jiskry Litomyšl:

Zápas jsme sehráli V Dolním Újezdu na hlavním hřišti. Celý zápas probíhal pod převahou hostujícího týmu. Domácí měli v prvním poločase v některých okamžicích velké štěstí, že měli hosté vychýlený kopačky a nebo zasáhl Svoboda. Je pravdou, že na straně domácích měl velkou šanci Müller, který v úniku překopl hostující branku. Ve 31. min. zahrál rohový kop Mokrejš a na zadní tyči hlavou otevřel skóre zápasu Bálský 1:0.

Ve 46. min. udeřili hosté , na levé straně nezachytili domácí brejk hostů, následoval od lajny centr pod sebe a bylo to 1:1. Hosté pokračovali, v 54. min. rozebrali domácí obranu a pod padajícím Svobodou otočili skóre 1:2. Tým domácích prostřídal, pokračoval tlak hostů a všechny jejich šance vychytal Svoboda. V 88. min. se do vápna hostů prokličkoval domácí Ropek, na malém vápně ho doslova obrátil hostující obránce a pískal se pokutový kop. K míči se postavil Svoboda a branku hostů překopl...

Po chvilkovém nastavení rozhodčí duel ukončil.