Hřiště: Litomyšl

Sestava: Jílek - Škeřík, Štoudek, Hašek M., Jireček - Folta (87' Jiskra), Sršeň, Tomšů (79' Malý), Paclík (82' Kundera) - Štarman (72' Urban), Severa L.

Připraveni na lavičce: Kačer, Gyömbér, Bačík

Roman Pražák - trenér Jiskry Litomyšl:

V prvním mistrovském utkání jsme přivítali Holice. Utkání jsme bohužel museli odehrát na naší malé umělce, s čímž jsme počítali dlouho dopředu a připravovali jsme se na to, že nás nečeká moc fotbalu, ale spíš boj, což se také potvrdilo. Do utkání jsme nevstoupili dobře, soupeř byl pohyblivější, získával většinu odražených míčů a my jsme se tím pádem nemohli dostat do hry. Do druhého poločasu jsme změnili rozestavení, více jsme zahustili střed hřiště a obrázek hry se naprosto otočil. Do vedení jsme se dostali z penalty a krátce na to jsme po skvěle zahrané standardce zvýšili na 2:0. Po druhé brance už jsme si utkání s přehledem pohlídali. Za druhý poločas zasloužené vítězství s velmi kvalitním a dobře posíleným týmem Holic.