Rozhodčí:

Sestava: Kiktenko - Holec , Grus , Vomáčka , Kočí - Tomšíček V. , Bálský , Mokrejš / 59. Huška /, Šalda Sebastian - Čermák / 86. Havran /, Šmíd / 72. Tmej /

Připraveni:

František Jandáček - trenér Jiskry Litomyšl:

Zápas se hrál na umělce v Litomyšli a domácí představili v brance mladého brankaře z Ukrajiny , kterýsi mimochodem nevedl špatně. V prvním poločase byla hra poměrně vyrovnaná , mírně navrch měli domácí. Největší šanci na změnu skóre měli domácí v 30 min. zápasu kdy domácí Grus orazítkoval z přímého kopu tyčku hostující branky .V druhém poločase domácí chtěli strhnout vítězství na svou stranu , ale bohužel jejich šance končily v rukavicích brankaře hostů . Paradoxně mohli jít do vedení hosté , v 55 min. unikl po levé straně domácích hostující hráč ale jeho zakončení překvapivě skončilo mimo tyče domácí branky . V 59 min.rozehrál na hostující půlce přímý kop domácí Šalda , míč našel hlavu Gruse a bylo to 1 - 0. Po té se snažili domácí skóre navýšit , bohužel v 87 min. faulovali domácí před svým pú , následoval přímý kopa jeho zahrání skončilo v domácí síti 1 - 1. V 90 min. zápas hlavní rozhodčí ukončil .