Góly: Chadima

Sestava:
Adam Tměj - Filip Kovář, Jan Tobek, Jakub Holec, Tobiáš Novák, Jakub Chadima, Samuel Čermák, Petr Zaal, Kryštof Kopecký, Mikuláš Boštík, Jan Maršík, Michal Tobek

Hodnocení trenéra:

K předposlednímu zápasu sezóny jsme zajížděli na hřiště do Jaroměřic, kde jsme měli svést souboj o první místo, vítěz tohoto souboje by bral již dopředu první místo a tím pádem i pohár za celkové vítězství. První poločas odpovídal důležitosti tohoto klání, když nikdo nechtěl udělat chybu, která by byla osudná. Tudíž účet prvního poločasu 0:0. Do druhé půle jsme nastoupili odhodláni zvítězit, bohužel jsme to byli my, kdo po hrubé chybě v obraně vytahoval první míč ze své sítě. Naštěstí naši borci jsou velcí bojovníci, nesložili zbraně a zlepšeným výkonem zaslouženě vyrovnali. Do konce zápasu již ke změně skóre nedošlo. Až poslední sezónní hvizd rozhodčího rozhodne o vítězi, pevně věříme, že štěstěna se tentokrát nakloní na naší stranu.