Branky: Jireček 3, Čermák 2, Šmíd , Štegner , Tomšíček

obrana: Holec , Ryšan , Hána , Štancl  (64´ Štegner)
záloha: Jiskra (53´ Tomšíček), Hanus , Hubinka (67´ Brýdl), Bálský
útok: Jireček , Šmíd (55. Čermák)

na lavičce:

František Jandáček - trenér Jiskry Litomyšl:

Domovské hřiště soupeře je v Řetové na útulném stadionu u Mandlu, rybník. Na zápas se přišlo podívat početné publikum, které by mohli závidět leckde i ve městech. Naše mužstvo celý týden netrénovalo a sešli jsme se až na utkání . Jelikož v našem okolí se vyskytuje covid tak jsme se snažili eliminovat styky hráčů. Domácí tým se na nás dobře nachystal a v některých okamžicích naši zadáci nevěděli kam dřív . Přesto si myslím , že kdyby naši hráči zachovali hlavně v prvním poločase chladnou hlavu a dali do zakončení větší klid , tak jsme nemuseli čekat na změnu skóre až do 29 min. kdy pohlednou kombinaci zakončil Šmíd na 0 - 1 . Ve 32 min. si vybral špatnou chvilku domácí brankař, hlavičku Jirečka pustil za svá záda 0 - 2.
V poločase jsme nabádali hráče ještě větší aktivitě aby utkání rozhodli co nejdříve v náš prospěch a to nám povedlo. Ve 55 min. naskočil agilní Čermák a hned svůj první dotek s míčem po nádherné uličce od Hubinky proměnil 0 - 3. Postupně náš tlak narůstal a i skóre zápasu narůstalo až si myslím , že si to domácí tým za svou snahu hlavně v první půli ani nezasloužil. Za zmínku stojí branka Jirečka z 85 min. kdy z přímého kopu z 30 m vymetl pavučinu v síti domácího brankaře a zvyšoval na 0 - 6 a pak hlavička Štegnera v 87 min. kdy se nečekaně vyšponoval do výskoku a na protilehlou tyč s její pomocí zvyšoval na      0 - 7. Chválíme tým za přístup k utkání a zároveň všichni věříme, že budeme společně dál bez omezení provozovat tu nádhernou hru co se nazývá fotbal.