Dolní Újezd - Litomyšl / České Heřmanice 9:2

28.09.2023

(POLOČAS 0:2)

GÓLY :

45' 52' 58' 66' Jindra, 47' 64' Částek, 48' 70' Lipavský, 68' Janecký - 15' Ondrůšek, 21' Tobek J.

SESTAVA :

BRANKÁŘ : Pavel Bednář                                                                          OBRANA : Dominik Husák, Jakub Holec, Michal Tobek, Daniel Husák        ZÁLOHA : Petr Krsek, Jan Tobek, Matyáš Kotyza, Marián Hošek, Richard Bečička                                                                                                            ÚTOK : Matouš Tukesiga Ondrůšek

LAVIČKA : Adam Růžička, Filip Střasák, Šimon Dřínovský, Adam Tměj

HODNOCENÍ TRENÉRA :
Zápas, který kdyby se hrál 40 minut, by nám všem udělal velkou radost. Stylem, jakým jsme odehráli první poločas, takovým bychom se měli prezentovat. Poločas druhý byl jako z nejhoršího snu a to se nedá popsat. Skóre druhé půle 0:9 pro soupeře!!!!!