MFK Chrudim "B" - TJ Jiskra Litomyšl 3:1

20.09.2020

(POLOČAS 2:0)

Branky: Hašek (pk)
Hřiště: Chrudim                                                                                           Rozhodčí: Hořínek Lukáš, Jureček Michal, Kerhát Patrik

Sestava:
brankář: Hlous
obrana: Škeřík, Gyömber, Hašek, Jireček (86´ Kříž)
záloha: Folta, Sršeň, Kundera, Paclík (80´ Zeman)
útok: Štoudek (80´ Severa ), Malý (65´ Hromádka)

na lavičce: Kačer, Pešek, Tomšů

Roman Pražák - trenér Jiskry Litomyšl:

Do utkání v Chrudimi jsme vstoupili velmi špatně a po 5ti minutách jsme po neuhlídaném rohu a hrubé chybě v rozehrávce prohrávali 2:0. Naštěstí se nám podařilo ze špatného úvodu oklepat a do konce prvního poločasu jsme to byli my kdo si vytvořil 3 vyložené šance, ale bohužel jsme je již tradičně nedokázali proměnit... Druhý poločas jsme se snažili utkání zdramatizovat, ale byl to soupeř kdo třetí brankou utkání rozhodnul, my jsme korigovali v závěru z penalty. Mladé mužstvo Chrudimi vyhrálo zaslouženě.