FK Spartak Choceň - Litomyšl / Dolní Újezd 1:3

Rozhodčí: Saňák

Sestava: Svoboda - Jiskra L., Grus , Ryšan , Bálský - Tomšíček V. (87. Beníšek), Stráník , Jireček , Čermák (88. Kušnír) - Šalda (80. Renza), Šmíd (80. Tomšíček Š.)

Připraveni:

František Jandáček - trenér Jiskry Litomyšl:

Další svůj zápas sehrál společný dorost v Chocni na Parapleti . Ve 4 min. dostal Šmíd míč mezi domácího obránce a chytrou střelou otevřel skóre utkání 0 - 1. Ve 14 min. zahrávali domácí přímý kop zhruba z 35 metrů a míč skončil překvapivě za zády Svobody 1 - 1 . Poté se hra přelévala ze strany na stranu ale změna skóre do konce prvního poločasu nepřišla .Od začátku druhého poločasu bylo vidět , že ani jedno mužstvo nechce připustit dělbu bodů a také bylo jasné , že kdo první udělá chybu ten prohraje . V 72 min. zahrál skoro z půlky hřiště přímý kop Stráník tak šikovně , že míč skončil za zády domácího brankaře 1 - 2 . V 87 min. utekl domácí obraně starši Tomšíček , ve vápně nahrál míč pod sebe na nabíhajícího Jirečka a jeho utažená střela skončila ve vzdálenějším rohu domácí branky 1 - 3. Je potřeba hosty pochválit za přístup k utkání.