Choceň - Litomyšl / České Heřmanice 2:5

29.10.2023

(POLOČAS 0:3)

Góly: 45' Mikulecká, 68' Kaplan - 2' Husák, 3' Hubinka, 16' Tobek, 40' Tměj (pen.), 60' Špinka

Sestava:                                                                                                              Adam Tměj - Kryštof Kopecký, Daniel Husák, Michal Tobek, Filip Hubinka, Sára Jirsáková, Matyáš Kotyza, Samuel Čermák, Vojtěch Holec, Vojtěch Špinka, Tobiáš Řehák, Vojtěch Lochman, Jan Rožek, Jiří Rynda

Trenér David Tměj:
Do zápasu snad ani nejde vstoupit lépe, ve třetí minutě jsme vedli 2:0 po krásných akcích a krásné souhře. Do poločasu jsme přidali další gól, pohříchu pouze jeden. Hrou, kterou jsme předváděli v prvním poločase, se budeme doufám prezentovat i nadále. Za mě nejlepší poločas podzimu. Ve druhé půli jsme již kontrolovali vývoj zápasu a i přes nepodařených posledních 10 minut dovedli zápas do vítězného konce. Po utkání proběhla v kabině veliká radost z výsledku, ale i z předvedené hry. Příští týden zakončíme podzimní část proti Dolnímu Újezdu.