Góly: Motyčka, Novák

Sestava:
Adam Tměj - Jan Motyčka, Jan Tobek, Filip Kovář, Jakub Holec, Jakub Chadima, Tobiáš Novák, Samuel Čermák, Mikuláš Boštík, Michal Tobek, Kristián Jiříček, Daniel Křivka, Šimon Dřínovský

Hodnocení trenéra:

K prvnímu kolu nadstavbové části okresního přeboru mladších žáků jsme zajížděli na hřiště do Telecího, kde jsme nastoupili proti soupeři z Borové. Výkop utkání začal v netradičním čase (12 hod), když místo sobotního obědu jsme nastoupili k zápasu. K zápasu jsme nastoupili v ideální možné sestavě a i s dostatečně velkou lavičkou. První poločas se přesto nesl ve vyrovnaném duchu, bez šancí i střel na obou stranách. Co nepřinesla půle první, přinesla půle druhá. Náš zlepšený výkon byl zato odměněn gólem a tudíž vedením 1-0. Po vstřelené brance jsme měli mnoho možností, jak své vedení navýšit, ale bohužel nás zradila koncovka a i u šancí z řádu největších nevedla k navýšení skóre. Ve 43. min se nám již podařilo rozvlnit síť za zády domácího brankáře a zaslouženě zvýšit na 2-0. Přes další šance již ke změně skóre nedošlo a nadstavbovou část sezóny jsme začali nejlepším možným způsobem a to výhrou. Za předvedený výkon zaslouží všichni hráči velkou pochvalu. Velký dík patří i všem rodičům, kteří nám pomohli s dopravou na zápas a během zápasu nám fandili. Děkujeme!!!