9. turnaj Krajské soutěže Pardubického kraje

23.04.2022

VÝSLEDKY:

1. ZÁPAS:

Litomyšl - Dašice 4:0

Branky: Samuel Čermák - 2x, František Pokorný, vlastní 

 

2. ZÁPAS:
Litomyšl - Holice 10:0

Branky: Samuel Čermák, Filip Hubinka, Šimon Krejsa, Jan Motyčka, František Pokorný - 2x, Petr Zaal, Alexandr Zarets - 3x


3. ZÁPAS:

Litomyšl - Lázně Bohdaneč 6:6

Branky: Filip Havran, Filip Hubinka, Jan Motyčka - 2x, Kristián Píša, Šimon Krejsa 


Naše sestava: Mikuláš Boštík, Samuel Čermák, Filip Havran, Filip Hubinka, Kristián Jiříček, Šimon Krejsa, Jan Motyčka, Kristián Píša, František Pokorný, Adam Portlík, Jan Rožek, Adam Tměj (brankář), Petr Zaal, Alexandr Zarets


Hodnocení trenéra: 

Na domácím trávníku jsme chtěli navázat na kvalitní výkony z předchozího turnaje. A to se nám také povedlo.

V prvním utkání s Dašicemi jsme po celý zápas byli lepším týmem a svého soupeře jsme přehrávali rychlou kombinační hrou s následným tlakem do branky soupeře. I obranná fáze pracovala na jedničku a utkání jsme odehráli bez obdržené branky.

Čisté konto jsme udrželi i ve druhém zápase proti Holicím. V každém z poločasů jsme se do sítě soupeře trefili pětkrát a ze zápasu jsme si tak odnesli jednoznačné vítězství.

O poznání vyrovnanější duel jsme sehráli v posledním utkání, ve kterém jsme narazili na tým Lázní Bohdaneč. Zápas se hrál ve vysokém tempu a oba týmy se v celém utkání postupně střídali v nejtěsnějším jednogólovém vedení. V závěru zápasu se nám podařilo vsítit rozdílový gól, ale soupeři se těsně před konečným hvizdem podařilo vyrovnat a utkání tak skončilo asi zaslouženou remízou.

Jsme rádi, že jsme se i na domácím turnaji prezentovali kvalitní kombinační hrou směrem dopředu a o kvalitě zadních řad nejlépe vypovídá i udržená nula ve dvou úvodních utkáních. Kdo se na turnaji byl podívat, musí uznat, že hráči se výkonnostně posunuli o pořádný kus a že v současné době předvádíme zatím asi náš nejlepší fotbal.

Všichni zúčastnění hráči si za předvedený výkon zaslouží velkou pochvalu a velké díky patří rovněž i příznivcům domácího týmu za neutuchající podporu z tribuny.