6. turnaj Krajské soutěže Pardubického kraje

Branky: Samuel Čermák, Filip Hubinka, František Pokorný

Branky: František Pokorný

3. ZÁPAS:

Litomyšl - Holice - 4:1 (2:1)

Branky: Filip Hubinka, František Pokorný 2x, Petr Zaal

Naše sestava: Telmo Barrera, Mikuláš Boštík, Samuel Čermák, Filip Hubinka, Kristián Jiříček, Kryštof Kopecký, František Pokorný, Kristián Píša, Tobiáš Řehák, Adam Tměj (brankář), Petr Zaal

Hodnocení trenéra:

V prvním utkání jsme narazili na tým Dašic. Zápas byl od úvodního hvizdu velice vyrovnaný a po celou dobu utkání se oba týmy průběžně přetahovali o výsledek. V pohledném utkání jsme nakonec svému soupeři podlehli rozdílem jediného gólu a šťastnější tak z utkání nakonec odcházeli hráči Dašic.

S Přeloučí jsme se potkali ve druhém zápase a opět se jednalo o vyrovnaný zápas. V poločase jsme prohrávali o gól a do druhé půle jsme šli s odhodláním soupeřův náskok vygumovat. Hráči soupeře však byli proti a zlepšenou hrou nám výsledkově odskočili až na konečných 1:4.

Do závěrečného souboje jsme nastoupili proti domácímu týmu Holic. Tentokráte jsme na konci byli tím šťastnějším týmem my a po poločasovém výsledku 2:1 jsme zápas dotáhli do vítězného konce s celkovým skóre 4:1.

Všechny tři zápasy měli jeden společný prvek, a to, že se na obou stranách hřiště sešli vždy dva vyrovnané týmy. A ať už se jedná o zápasy, z nichž odcházíme jako vítězové, či poražení, právě takováto vyrovnaná utkání, ve kterých musíme od začátku až do konce bojovat o každý balón, nám umožňují se herně zlepšovat.

Nominovaní hráči v jednotlivých zápasech odvedli své maximum a za jejich výkony jim patří uznání. Kdo na turnaji byl, jistě se mnou bude souhlasit, že se jednalo o náš herně nejpovedenější turnaj.